Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
B2051A-Y
Kunstenaar: Hermanus Jozef Wijngaard
Techniek: Olieverf op doek
Voorstelling: Riviergezicht met diverse schepen
Gesigneerd: Rechtsonder
Afmeting exclusief lijst (lxb): 60 x 100 CM
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Voor meer informatie over de conditie van dit werk, kunt u contact met ons opnemen.
Ort des Objekts | Nieuwersluis, Niederlande |
Startzeit | 23-10-2017 um 22:20 |
Endzeit | 5-11-2017 um 19:25 |