Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Jahr | 1960 |
Technik | Pastell/Kreide |
Stil | Klassisch |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 30 x 40 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 43.5 x 53.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | |||||||||
Zustand | Gut | ||||||||
Geen scheuren of andere onvolkomenheden en nog goed op kleur. Vaak zijn pastels uit vroege jaren niet goed gefixeerd waardoor de glasplaat voor een wat onscherp beeld gaat zorgen op den duur. Pastel eruit halen en eventueel met haarlak bespuiten. Niet schrikken van de verkleuring, gewoon op laten drogen. Als het e.e.a. weer droog is, keren de kleuren gewoon weer terug zoals voorheen. De glasplaat weer goed helder schoonmaken is een niet onbelangrijke laatste stap. Dit is allemaal al gebeurd, vandaar het nieuwe schutblad aan de achterkant. Wellicht wat lichte "foxing" sporen in de lucht vanwege een vroegere, (te) vochtige bewaarplaats. | |||||||||
Sendung | |||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Oosterhout, Niederlande |
Startzeit | 13-4-2022 um 11:20 |
Endzeit | 20-4-2022 um 21:33 |