Scheurich Keramik - Scheurich kann Krug Jopeko entwerfen
Siep van den Berg - Geometrische Zusammensetzung auf der Karte des Energieunternehmens der Gemeinde
Dorry Franken - Lithographie, ohne Titel – gerahmt
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Een schitterend tweeluik (2 panelen vormen een schilderij) van de 19e eeuwse kunstenaar Hermanus Rijkelijkhuijsen (1813-1883). Zonder lijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen panelen: 62,5 cm. x 42,5 cm. (totale hoogte en breedte). Conditie: goed. Zeker gezien de leeftijd van de panelen ( > 134 jaar oud). De panelen worden goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk.
Info:
Deze romantische schilder werd geboren in 1813 en is gestorven in 1883. Werk van deze schilder hangt in het rijksmuseum. Hij schilderde vooral landschappen met vee.
Ort des Objekts | Tweede Exloermond, Niederlande |
Startzeit | 22-2-2017 um 11:05 |
Endzeit | 6-3-2017 um 11:05 |