Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Hervè Carrier
1932 - 2000
Komposition
originale aquarel ( unicat )
afmetingen 64,0 x 49,0 cm
atelierstempel achterkant
in goede staat
verzendkosten ( Euro 10,00 binnen NL. ) zijn voor de koper
verzendkosten Belgie en Europa1 zijn Euro 17,00
aankopen kunnen gecombineerd ( of als wachten aangemerkt ) worden, u betaald dan slechts 1x verzendkosten
kijk ook bij mijn andere advertenties !!!!
Startzeit | 13-7-2014 um 12:42 |
Endzeit | 21-7-2014 um 12:47 |