Peter Klashorst - Acryl auf Leinwand, MAXIMA – 120 x 85 cm – 2017
Philippe de Cantillon - Schloss Heeze (Vergnügungen von Brabant [1757])
Keramiekfabriek Velsen - Rote Vase mit Blumendekor
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Vroeg werk van Hetty Brink (1947)
Titel: Zonder titel
Jaar: 1980
Techniek: kleurenets
Afmeting afbeelding: 50x64,5 op 55,6x72,1 cm. Ingelijst in een mooie aluminium lijst.
Oplage: 20 ex., eigen druk
Gesigneerd, gedateerd en genummerd
Materiaal: Stevig papier
Conditie:
In goede staat.
Verzendkosten:
Dit werk kan worden verzonden, maar beter is afhalen in Ede op afspraak zonder extra kosten. Aankopen bij Bartholdus kunnen, indien mogelijk, gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken.
Startzeit | 27-5-2013 um 13:31 |
Endzeit | 3-6-2013 um 13:31 |