Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Karakteristieke 'Kopffüßler' (Hoofdvoeter) van Horst Antes, uitgegeven door Cercle Graphique Européen in 1970. Litho op Rives papier, met potlood gesigneerd en genummerd (88/200) en met blindstempel van Cercle Graphique Européen. Literatuur: Lutze 646. In uitstekende conditie.
Afmetingen: 76cm x 58cm (blad), 64cm x 46cm (beeld)
ZZIM
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 22-1-2019 um 13:18 |
Endzeit | 9-9-2019 um 14:07 |