Jan Reinder Adema - Verleumdungen
Joan Gardy Artigas - Chinesischer Stierkampf
Pum Niemeijer - Abstrakte weibliche Form - Radierung
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Technik | Radierung |
Stil | Klassisch |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 25 x 19.5 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 51.5 x 40.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | Onbekend |
Een ingelijste ets uit ca. 1940 van de Duitse kunstenaar Hubert Hannemann (1888-1955), getiteld “Bei Haarlem”.
-Handgesigneerd en –getiteld met potlood. Ook drukgesigneerd rechtsonder in de ets.
-Ingelijst in de originele houten lijst met glasplaat.
-Afmeting: Lijst, 51,5 x 40,5 cm. Beeld / ets, 25 x 19,5 cm.
-Herkomst: Uit een inboedel.
-Conditie: In goede staat. Het papier van de ets is vergeeld. De lijst heeft lichte slijtplekjes.
Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Kan zo aan de muur.
Informatie over de kunstenaar.
-Opleiding: der Kunstgewerbeschule in Düsseldorf.
-Literatuur: Vollmer II, 1955, p. 369.
Afhandeling:
-De ets kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze sterke voorkeur i.v.m. de kwetsbaarheid van de glasplaat. Het afhalen heeft voor ons geen haast, dus het kan wanneer het u schikt om naar Amsterdam te komen.
-De ets kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 18,50 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Zustand | |
Zustand | Gut |
In goede staat. Het papier van de ets is vergeeld. De lijst heeft lichte slijtplekjes. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur. | |
Senden | Paketpost |
Preis | Bis zu 2 kg. |
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 14-1-2021 um 10:47 |
Endzeit | 21-1-2021 um 19:42 |