Herman Muys - Keramik, Behälter
Bronze - Märchenhafte Elfe, raffinierte Statue eines Jungen mit einem Musikinstrument
Linda Verkaaik - Sehr großes Gartenobjekt aus Stahl, Acryl und Mosaik, Blumenstuhl
Will Vaes - Textiler, mystischer Brustschmuck
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Technik | Radierung |
Stil | Klassisch |
Thema | Stadtbild |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 25 x 19.5 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 51.5 x 40.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | Onbekend |
Een ingelijste ets uit ca. 1940 van de Duitse kunstenaar Hubert Hannemann (1888-1955), getiteld “Delfter Gracht”.
-Handgesigneerd en –getiteld met potlood.
-Ingelijst in de originele houten lijst met glasplaat.
-Herkomst: Uit een inboedel.
Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Kan zo aan de muur.
(Wij bieden nog een ets van Hubert Hannemann ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze aanbieder”).
Informatie over de kunstenaar.
-Opleiding: der Kunstgewerbeschule in Düsseldorf.
-Literatuur: Vollmer II, 1955, p. 369.
Afhandeling:
-De ets kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 18,50 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
In goede staat. Het papier van de ets is vergeeld. De lijst heeft lichte slijtplekjes. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 10 kg.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 24-12-2020 um 14:51 |
Endzeit | 3-1-2021 um 12:42 |