Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Gelijst achter glas. lijsten met minimale gebruikerssporen.
Monogram HC en H Cox
Pastel 1 monogram HC. lijst: 33 x 62 cm
Pastel 2 gesign. H. Cox lijst: 37 x 74 cm
Wordt goed verpakt en aangetekend verzonden
Startzeit | 17-2-2016 um 15:26 |
Endzeit | 24-2-2016 um 18:26 |