Paul van der Eerden - Offset-Litho, da möchte ich nachdenken
Massimo Vitali - Die Insel Porquerolles
Wilhelm Schlote - Farb-Giclée-SOMMERSTRAUß Handsigniert
Wilhelm Schlote - Farb-Giclée-Frühlingsstrauß, handsigniert
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige grote Kleurenzeefdruk van Huub Lepelaar
Afmeting blad 69x66 cm in nieuwstaat
Handgesigneerd EA Exemplaar
Verzendkosten 12.50 in ned 17.50 in belgie
Startzeit | 29-1-2016 um 10:23 |
Endzeit | 10-2-2016 um 16:23 |