David Leviathan - Mann in ausdrucksstarker Pose - Lithographie A.P. mit persönlicher Widmung
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (Hellblau mit Silber)
Jean Paul Vroom - Mädchen mit Diabolo - Radierung
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ilse Koch-Amberg (1869-1934) studeerde aan de beroemde kunstacademie van Hamburg en was gehuwd met Hugo Amberg, docent aan de academie. Het aangeboden werk dateert van circa 1925. Bijzonder en zeldzaam werk in een tijd dat de houtsnede een zeer populair medium was. Mooie bijpassende lijst.
Techniek: kleuren houtsnede Gesigneerd: met potlood Ilse Koch Amberg en gemonogrammeerd Creatie: circa 1925 Beeldformaat: 32 x 42 cm Lijstformaat: 48 x 60 cm Conditie: perfect, achter glas in fraaie bijpassende lijst Herkomst: voorheen kunsthandel Kamphuis, Driebergen