Peter Klashorst - Acryl auf Leinwand, MAXIMA – 120 x 85 cm – 2017
Philippe de Cantillon - Schloss Heeze (Vergnügungen von Brabant [1757])
Keramiekfabriek Velsen - Rote Vase mit Blumendekor
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Set van 2 prachtige lithografieën van de hand van de wereldvermaarde, uit China afkomstige kunstenares Irene Chou (Zhou Luyun).
Beide zijn met potlood handgesigneerd.
Afmetingen ca. 14/15 cm.
Nooit ingelijst geweest, in nieuwstaat!
Verzendkosten 11,00 euro (stevig verpakt en aangetekend verzonden)
Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.
Startzeit | 20-7-2014 um 15:20 |
Endzeit | 3-8-2014 um 15:20 |