Wim Izaks - Öl auf Papier – Freie Komposition – Handsigniert!!!
Juan Soler - (1951) – Ein Tag am Strand
Anton Martineau - Mischtechnik auf stabilem Papier - Handsigniert!!!
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Litho van Jaap Hillenius uit 1971. Nummer 64/75. Titel: Namens de Luis "goodbye to all that". Afmetingen blad H44.5 x b32. Afmetingen voorstelling H32 x b23.5. De authenciteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Conditie: In goede staat.
ZZZW
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 29-12-2017 um 13:29 |
Endzeit | 10-6-2018 um 20:43 |