Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Een gesigneerde litho op papier door
de Bergense kunstenaar, beeldhouwer Jaap Mooy. Papier is geplakt op karton. Karton is op de achterkant gestempeld met STRM en is genummerd. Komt uit een verzameling.
Startzeit | 4-8-2016 um 23:44 |
Endzeit | 11-8-2016 um 23:44 |