Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Tekening met tekst van Jaap Mooy. Jaar 1982. Afmetingen: H27 x b42 cm. Midden onder tekening met potlood gesigneerd door de kunstenaar. De tekening is geplakt op karton. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd.
Conditie: in goede staat.
Startzeit | 8-1-2017 um 22:15 |
Endzeit | 8-8-2017 um 10:39 |