Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Gemengde techniek door Jacob Hendrik Pierneef
Voorstelling van een Zuid-Afrikaans landschap
Losbladig, beeldmaat 48x65
Gesigneerd in potlood l.o. 'Pierneef'
Afkomstig van Notarishuis Rotterdam
Startzeit | 7-1-2016 um 17:16 |
Endzeit | 16-1-2016 um 12:16 |