Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Jacob Hendrik Pierneef (1886-1957) was een landschapsschilder en wordt beschouwd als een van de beste Zuidafrikaanse meesters.
Zijn litho's zijn schaars.
Formaat los blad, 45x68 cm.
Potloodgesigneerd linksonder, drukgesigneerd rechtsonder.
In zeer goede staat; lichte vergeling.
Gerolde verzending in een solide brede koker.
Ort des Objekts | Amsterdam, Niederlande |
Startzeit | 6-5-2018 um 12:08 |
Endzeit | 2-9-2018 um 22:34 |