Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Technik | Aquarell |
Stil | Klassisch |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 26 x 37 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 38 x 50 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Jacob Oudes
(1858-1921) – Landschap met molens en schepen
Jacob Oudes
sr. is in Broek op Langendijk in 1858 geboren en overleden te Amsterdam in
1921, Hij was schilderij en aquarellist van figuren en het landleven. Hij was
lid van Arti en Amicitae te Amsterdam.
Ingelijst, originele lijst, door Reeker,
P.C. Hooftstraat, Amsterdam.
Over het algemeen in goede staat, lichte ouderdomssporen, enige verkleuring en
vlekjes, zie foto’s.
I.v.m. kwetsbaarheid lijst: ophalen in Eindhoven.
Zustand | |
Zustand | Gut |
lichte verkleuring en enkele vlekjes, zie foto's | |
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Eindhoven (centrum), Niederlande |
Startzeit | 17-4-2021 um 16:27 |
Endzeit | 25-4-2021 um 19:01 |
Ort des Objekts | Eindhoven (centrum), Niederlande |