Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Jacobus BIJTEL (Schiedam, 1893 - Ede, 1983) Woonde en werkte in Rotterdam, Den Haag, laatstelijk in Ede. Leerling van de Akademie van Beeldende Kunsten en Technische Wetenschappen te Rotterdam en van de Vrije Akademie in Den Haag. Schilderde, aquarelleerde en tekende stillevens, landschappen en portretten. Stijl: expressionistisch, soms abstract.
Olieverf op board (60 bij 50 cm). Afmeting inclusief lijst: 73 bij 63 cm.
Signatuur (rechtsonder): 'Bijtel'.
Het schilderij is professioneel gereinigd en dus "hangklaar".
Startzeit | 4-4-2016 um 21:23 |
Endzeit | 11-4-2016 um 21:23 |