Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
JACOBUS JOHANNES DOESER
ONDERGAANDE ZON
olieverf op linnen in de maat 34 x 62 cm
Gesigneerd recht onder JJ DOESER
In houten oude lijst in de maat 49 x 76 cm
Schilderij is in goede staat maar heeft wel craquelé des tijds
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND PAKKET NEDERLAND
kleine meesters hebben grote toekomst
Startzeit | 12-8-2014 um 21:22 |
Endzeit | 20-8-2014 um 21:22 |