Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
J J DOESER
ZONNEBLOEM
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 42 X 53 CM
gesigneerd rechts onder DOESER
zonder lijst
STAAT; GOEDE ORGINELE STAAT ZONDER RESTAURATIES
KLEIN DEUKJE IN HET DOEK, LINNEN KAN MEER GESPANNEN
AUTHENTICITEIT VAN DIT WERK WORDT VOLLEDIG GEGARANDEERD
Garantie:
Startzeit | 7-11-2015 um 20:10 |
Endzeit | 15-11-2015 um 20:10 |