Hub Boesten - Torrenierie-Landschaft
Technik | Gemischte Technik |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 40 x 40 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 40 x 40 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in Spaarndam Gem. Haarlem, of verzonden worden.
De termijn voor ophalen is zeer ruim, de koper kan het werk eventueel weken of maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek voor andere zaken.
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Niet alles is gesigneerd. | |||
Sendung | |||
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Spaarndam gem. haarlem, Niederlande | ||
Senden | Paketpost | ||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Spaarndam Gem. Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 29-11-2020 um 21:10 |
Endzeit | 13-12-2020 um 19:18 |