Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Technik | Radierung |
Stil | Expressionistisch |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 20 x 18 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 46 x 35 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 275/350 |
ets – aquatint
Jacques Hervens (1890 – 1928)
ingelijst, met passe-partout en achter glas
afmetingen: afdruk 20 x 18 cm., met lijst 46 x 35 cm.
met potlood gesigneerd
oplagenummer 275/350
in goede conditie
Wordt verzekerd, met handtekening bij ontvangst en met Track & Trace verzonden
Ook op te halen in onze galerie *De Curiositeiten van Larry* in Alkmaar.
Zustand | |||||||||||
Zustand | Sehr gut | ||||||||||
Sendung | |||||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||||
Preis | Bis zu 5 kg.
Startzeit | 30-4-2021 um 15:23 |
Endzeit | 9-5-2021 um 19:05 |
Ort des Objekts | Alkmaar, Niederlande |