Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Groot formaat/tekeninge /gouache van de in 2000 op 63 jarige leeftijd overleden Jacques Slegers uit 1984. Slegers is zijn hele leven trouw gebleven aan zijn eigen stijl. Expressionistisch maar vol fantasie en uniek.
Deze tekening komt uit een voormalige bedrijfscollectie, is ingelijst geweest maar verkeert nog in uitstekende conditie.
Techniek: tekening /gouache
formaat : 64 x 49 cm.
gesigneerd : Slegers
jaar : 1984
conditie : Near Mint++/mint-
het aangeboden werk is afgebeeld op de Slegers site:
http://www.jacquesslegers.nl/80/80011.htm
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Leidschendam, Niederlande |