Miriam Slaats - Mischtechnik auf Büttenpapier, Alles Wissen – Gerahmt
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Jan Adam Zandleven, geboren: koog aan de Zaan in 1868 op 6 febr., gestorven te Rhenen, in 1923
op 16 juli.
Dankzij de steun van de invloedrijke kunstpedagoog H.P. Bremmer, wist hij zich succesvol te ontwikkelen en kwam zijn werk terecht in diverse belangrijke particuliere en museale collecties
Zijn stijl van schilderen wordt gekenmerkt door een spontane, trefzekere toets en pasteus gebruik van verf, hij vervaardigde stillevens, ( duin) landschappen en dorpsgezichten, maar vooral bosgezichten,
die en plain air tot stand kwamen rond de woonplaatsen Gorssel, Hengelo,( G.) Putten en Rhenen
Hij staat op de waarde bepalende lijst van Nederlandse kunstenaars door de eeuwen heen op: W25( is hoog)
Uit eigen adm. werden er tussen 1981 en 1989 vele schilderijen van hem verkocht rond de Fl. 4500,-
.Dit werk: een stilleven, getekend op papier, twee vazen en een beker / 21x27 / l.o. gesigneerd
incl. zilverkleurige kunststof lijst met glas : afm. 30x40
LAATSTE KEER !!!
verzenden: aantekenen.
Startzeit | 7-6-2015 um 17:46 |
Endzeit | 14-6-2015 um 17:46 |