Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Afmeting beeld: 23.5 x 18.3 cm
Afmeting lijst: 47.5 x 37.5 cm
Materiaal: Aquarel op papier
Ingelijst: Ja
Conditie: Aquarel en lijstIn zeer goede staat.
Verzendkosten:
Verzenden (kosten koper) PostNL Track&Trace pakket €7,50 of aangetekend €9,00.
Bezichtigen:
Bezichtigen en ophalen in Arnhem is ook mogelijk.
Startzeit | 11-1-2015 um 22:08 |
Endzeit | 25-1-2015 um 22:08 |