Frans Everbag - Polderhaus Amsterdam
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Zeer fraaie en gedetailleerde ets in uitstekende staat, in originele lijst achter glas.
Omschrijving L.O. in potlood: 'Achter .. bij Gouda'
R.O. in potlood gesigneerd.
Ets afmeting (hxb) = 18,5 x 28,5 cm
Lijst afmeting (hxb) 38 x 48 cm
Verzend- en verpakkingskosten € 15,--