Isaac Israels - Acht Zeichnungen
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Cornelis Vreedenburgh - Festgemachtes Boot
Jan J. van der Stap - Sommerlandschaft mit Mühle
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Rechtsonder met potlood gesigneerd.
Linksonder met potlood : ‘s Gravenhage, duingezicht.
Ets : 16,5 x 23,5 cm.
Ets, zuurvrij passe-partout en oude originele lijst : 33 x 40 cm.
Ets, passe-partout en lijst in goede staat.
Jan Christoffel Bartelsman werd op 29 mei 1889 te Amsterdam geboren en
overleed op 7 oktober 1948 te Soest.
Hij woonde en werkte o.a. in Hilversum,Amsterdam,het Gooi,Den Haag en Soest.
Hij schilderde,etste en tekende o.a. landschappen.
Jan Bartelsman was een leerling van de etser J.D.Scherft.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Roelofarendsveen, Niederlande |
Ort des Objekts | Roelofarendsveen, Niederlande |
Startzeit | 9-11-2017 um 20:09 |
Endzeit | 23-11-2017 um 20:09 |