Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Inttekening door Jan Battermann
Voorstelling van een schip in een bevoorradingshaven
Losbladig, beeldmaat 31x49
Gesigneerd en gedateerd l.o. 'Jan Battermann '52'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 8-12-2017 um 18:28 |
Endzeit | 17-12-2017 um 12:28 |