Koen Vanmechelen - Der Kämpfer
Gerard Prent - Öl auf Leinwand (pastös bemalt) aus der Serie „Garten“.
Martin Engelman - Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1969 |
Technik | Radierung |
Stil | Abstrakt |
Thema | Abstrakt |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 56 x 31.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 14/15, eigen druk |
Zustand | |||||||||||
Zustand | Gut | ||||||||||
De voorstelling is in goede staat. Er zitten wat "bobbels" in de voorstelling(zie foto's achterkant). Eerlijk gezegd geen idee of dit zo hoort? Op de hoeken zitten wat verkleuringen van een vorige inlijsting | |||||||||||
Sendung | |||||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||||
Preis | > 10 kg oder mehr als 1,00 x 0,50 Meter
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |
Startzeit | 17-8-2021 um 11:42 |
Endzeit | 27-8-2021 um 20:17 |