Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1987 |
Technik | Monotypie |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 39.7 x 41 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Zustand | |||||||||
Zustand | Gut | ||||||||
de achterzijde van het blad heeft papierresten van een eerdere inlijsting. Ook enkele lichte foxingplekjes | |||||||||
Sendung | |||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||
Preis | Bis zu 5 kg.
Ort des Objekts | Voorthuizen, Niederlande |
Startzeit | 13-8-2021 um 18:28 |
Endzeit | 27-8-2021 um 20:09 |