Hub Boesten - Torrenierie-Landschaft
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Een schitterend bloemstilleven van de kunstenaar Jan Bleijs (1868-1952). Zeer mooi ingelijst (met authentieke lijst, passe partout en glas). Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 48 cm. x 33,5 cm. Aquarel maat: 28 cm. x 20 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en GRATIS (binnen Nederland) verzonden. De verzendkosten naar Belgie zijn verlaagd naar 10,- euro. Afhalen is uiteraard ook mogelijk. Info: www.rkd.nl/bleijs.
Ort des Objekts | Tweede Exloermond, Niederlande |
Startzeit | 20-4-2017 um 11:10 |
Endzeit | 28-4-2017 um 11:10 |