Villeroy en Boch - Tasse und Untertasse (4) aus der Cottage Country Collection
Wim Sinemus - Gouache, geometrische Komposition
Jan Bevort - Blick auf das Mittelmeer
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Mooi landschapje van Jan Bleys. Olieverf op doek, gesigneerd linksonder. In redelijk goede conditie; rechtsonder zit een scheurtje dat provisorisch is afgedicht aan de achterkant. Als je niet weet dat het er zit valt het aan de voorkant niet eens op. De lijst is heel mooi en de vraagprijs al waard waarschijnlijk.
Afmetingen: 44cm x 39cm (incl. lijst), 36cm x 31cm (doek)
Werk moet bij aankoop het liefst worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel ook goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro).
Startzeit | 10-6-2016 um 13:51 |
Endzeit | 24-6-2016 um 21:51 |