David Leviathan - Mann in ausdrucksstarker Pose - Lithographie A.P. mit persönlicher Widmung
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (Hellblau mit Silber)
Jean Paul Vroom - Mädchen mit Diabolo - Radierung
Art des Kunstwerks | Zeichnung / Aquarell |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
JAN BLEIJS
PASTEL ANJERS in VAAS
PASTEL TEKENING OP KARTON IN DE MAAT 33 X 48 CM
GESIGNEERD RECHTS ONDER JAN BLEIJS
IN EEN OUDE JAREN 30 ZWARTE LIJST IN DE MAAT 41 X 56 CM
LIJST HEEFT KLEINE RANDBESCHADIGINGEN
Kleine meesters hebben grote toekomst