Dirk Arnoldus Tavenraat - Pointillistische Waldszene - Tuschezeichnung
Kees van Dongen - La Seine oder la Sirene, Litho
Simon de Heer - Bäuerin mit Milchkanne im Hof - Ets
Schitterde gouache van de geboren Belg Jan Brand. Gesigneerd en gedateerd (‘63) rechtsonder. Prachtig ingelijst, achter glas en luxueus passe-partout, door lijstenmakerij R.M. Schippers & Zn. uit Den Haag. Alles in uitstekende conditie.
Afmetingen: 83cm x 70cm (incl. lijst), 63cm x 49cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Bezorgen rondom Amsterdam is eventueel mogelijk in overleg.
Startzeit | 13-11-2016 um 16:25 |
Endzeit | 25-11-2016 um 21:25 |