Helmut Newton - "Saddle I, Paris" 1976
Helmut Newton - "Claudia Schiffer" 1992
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1940 |
Technik | Holz / Linolschnitt |
Stil | Realistisch |
Thema | Tiere |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 14.5 x 11.5 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 26.5 x 21.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
J.C. Maas
Twee vogeltjes
Rechtsonder handgesigneerd, rechtsonder gesigneerd met monogram in de druk
Conditie lijst: Slijtschade door de tijd, beschadiging aan de bovenrand
Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor meer informatie over de conditie, kunt u contact met ons opnemen.
Zustand | |
Zustand | Angemessen |
Papier vergeeld door de tijd | |
Ort des Objekts | Nieuwersluis, Niederlande |
Startzeit | 31-10-2018 um 14:36 |
Endzeit | 14-11-2018 um 20:50 |