David Leviathan - Mann in ausdrucksstarker Pose - Lithographie A.P. mit persönlicher Widmung
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (Hellblau mit Silber)
Jean Paul Vroom - Mädchen mit Diabolo - Radierung
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtig, sprankelend werk van de Belgische kunstenaar Jan Cobbaert. Litho op dik papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (??) en genummerd (27/99). In uitstekende conditie.
Afmetingen: 60cm x 60cm (blad), 55cm x 55cm (beeld)
ZZBEL