Imanol Marrodán - Rot langsam f15
Germ de Jong - 3 Kataloge, von 1986, 1989 und 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 Lichtpunkte
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mooi werk van deze Belgische kunstenaar, uit de serie “De illusies van Homerus”. Zeefdruk op Arches papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’76) en genummerd (73/85). Ingekaderd in zeer solide, aluminium lijst met diep, luxueus passe-partout en achter glas door de firma Schleiper & Fils uit Brussel. Afkomstig uit de kunstcollectie van IBM, in uitstekende conditie.
Afmetingen: 81cm x 61cm (incl. lijst), 57cm x 43cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg.
ZZBEL
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 7-3-2018 um 15:24 |
Endzeit | 19-3-2018 um 20:24 |