An jedem ersten Montag im Monat ein Special
Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Apart werk van deze kunstenaar, want wat is deze hand precies aan het doen? De naam van de kunstenaar (Cox) mag in dit verband niet onvermeld blijven natuurlijk ;-) Doet mij weer denken (ik heb een associatief geheugen) aan een redelijk bekend politicus hier in Nederland die Tiny Kox heet, vooral in engelstalige landen mogen ze graag aan hem refereren.
Ets op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (’73) en genummerd (60/75). Ingekaderd in zeer solide, aluminium lijst met diep, luxueus passe-partout en achter glas door de firma Schleiper & Fils uit Brussel. Afkomstig uit de kunstcollectie van IBM, in goede conditie. Alleen een klein hoekje uit het glas rechtsonder en een daaruit volgende lichte vlek in het passe-partout op dezelfde plek. Daarom vanaf 1 euro bieden.
Afmetingen: 93cm x 74cm (incl. lijst), 60cm x 46cm (etsbeeld)
Bezorgen met Swift Koeriers is eventueel mogelijk in overleg.
ZZBEL
Ort des Objekts | Diemen, Niederlande |
Startzeit | 7-3-2018 um 16:28 |
Endzeit | 19-3-2018 um 20:28 |