Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Kleurenlitho door Jan de Bruin
Voorstelling getiteld 'Schutting klapstoel tulpen choco-dips
Losbladig, beeldmaat 48x61, bladmaat 56x76
Gesigneerd in potlood r.o. 'Jan Debruin', genummerd l.o.'166/190'
Herkomst: Serie Prent 190
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 7-6-2017 um 11:57 |
Endzeit | 18-6-2017 um 13:57 |