Gesigneerd Kelderman ( middenonder )
Formaat: 83 x 63 lijst / 50 x 40 paneel
Conditie goed
Herkomst veiling
Jan Kelderman (Edam 1914 - 1990 Amsterdam) was een Nederlands kunstschilder, autodidact, hij schilderde voornamelijk landschappen en stadsgezichten.
Laatste kans om te bieden
Bij voorkeur afhalen in Den Haag