Han van Meegeren - Die Anbetung Jesu, Zeichnung mit Kohle
Poen de Wijs - Wohltätigkeitsorganisationen
Charles Eyck - Mischtechnik auf Papier -1956
Muis (prisoner of war) - olieverf op doek - gesigneerd - 2003
Titel: "Muis" (prisoner of war)
Kunstenaar: Jan Langendam
Medium: olieverf op doek
Afmeting: 23 x 30 cm
Jaar: 2003
Conditie: zeer goede staat
Startzeit | 17-10-2017 um 20:32 |
Endzeit | 26-10-2017 um 15:11 |