Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
JOHANNES LARY DORDRECHT 1879-1962
DORTSE VISSERSVROUW 1903
OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 62 X 61 CM
GESIGNEERD LINSKONDER JOH LARY 1903
GEKADERD IN OUDE HOUTEN LIJST
SCHILDERIJ IN GOEDE STAAT / KLEINE VERFHERSTELLING IN DONKER GEDEELTE
LIJST IN MATIGE STAAT / GRATIS MEEGELEVERD
VERZENDEN AANGETEKEND of OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM
ZIE VOOR VERDERE INFORMATIE OP ONZE WEBSITE
Ort des Objekts | Zaandam, Niederlande |
Startzeit | 14-3-2017 um 21:34 |
Endzeit | 27-3-2017 um 22:34 |