Jeanne Bieruma Oosting - La Fontaines Fabeln
Joop Kropff - Moutstraat (Utrecht)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Jan Mensinga (Leeuwarden 1924 -1998 Amsterdam) - Berglandschao I - Italië ca. 1962 - ets 185x275mm Gesigneerd in potlood en geannoteerd "eigen druk" en "2/10". Gedrukt op een blad stevig diepdrukpapier van 31x39cm in perfecte staat, wordt geleverd in zuurvrijdmuseumkarton. Wordt aangetekend verzodnden.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Zaltbommel, Niederlande |
Ort des Objekts | Zaltbommel, Niederlande |
Startzeit | 1-5-2018 um 16:24 |
Endzeit | 16-5-2018 um 11:24 |