Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Jahr | 1997 |
Technik | Radierung / Aquatinta |
Gerahmt | Nicht gerahmt |
Maße | 50.5 x 65 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Auflage | 2/10, eigen druk |
Mooie ets/aquatint van Jan Montyn uit 1997. Titel: Curacao. Nummer: 17/25. Afmetingen blad: H50.5 x b65cm. Afmetingen voorstelling: H34.5 x b41cm. Gesigneerd rechts onder met potlood door de kunstenaar. De authenticiteit van het werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan , op aanvraag, worden gemaild.
Zustand | |||||||||
Zustand | Gut | ||||||||
De voorstelling is in goede staat. Er zitten wel wat oxidatie vlekjes op de randen en op de voorstelling. | |||||||||
Sendung | |||||||||
Senden | Paketpost | ||||||||
Preis | Bis zu 10 kg.
Startzeit | 23-7-2021 um 23:06 |
Endzeit | 15-8-2021 um 19:01 |
Ort des Objekts | 'S-GRAVENZANDE, Niederlande |