Marguérite Carolina de Clercq - Öl auf Leinwand, Stillleben mit Blumen in Vase – gerahmt
Rudi Polder - Luministische Landschaft
Piet Schipperus - Öl auf Leinwand, Heuwagen am Fluss entlang – gerahmt
Frans Everbag - Porträt von van Franciscus Everbag
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Mooie ets van Jan Montyn uit 1999. Titel: Paradiso Animales (Laos). Nummer: 15/25. Afmetingen blad: H64 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: h50 x b33,5 cm. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd.Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: in goede staat. Aan de witte bovenrand (links en rechtsboven) zitten wat plakresten van een vorige inlijsting.
Ort des Objekts | Hoek van Holland, Niederlande |
Startzeit | 4-5-2018 um 19:34 |
Endzeit | 11-5-2018 um 20:34 |