Willem den Ouden - 3 Bücher, darunter ein Werkverzeichnis.
Imanol Marrodán - Bilbao, 30.09.2010, 15:22 Uhr (Serie „Identitätsversprechen“)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Signiert | Hand signiert |
Ets door Jan Poortenaar
Voorstelling van een boerderij met een trapgevel
Losbladig, beeldmaat 10,5x12, bladmaat 19x22
Gesigneerd r.o. 'Jan Poortenaar'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Ort des Objekts | Oegstgeest, Niederlande |
Startzeit | 21-3-2017 um 14:48 |
Endzeit | 1-4-2017 um 15:48 |