Massimo Vitali - Die Insel Porquerolles
Wilhelm Schlote - Farb-Giclée-SOMMERSTRAUß Handsigniert
Wilhelm Schlote - Farb-Giclée-Frühlingsstrauß, handsigniert
Wilhelm Schlote - Farb-Giclée-TULPEN in PASTELL Handsigniert
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Kunstenaar: Jan Rijlaarsdam
Techniek: Olieverf op doek
Voorstelling: Stadsgezicht Zuid Spanje
Gesigneerd: rechtsonder
Afmeting exclusief lijst (lxb): 30 x 50 CM
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Inclusief lijst in goede staat
Ort des Objekts | Nieuwersluis, Niederlande |
Startzeit | 11-7-2017 um 14:07 |
Endzeit | 24-7-2017 um 21:07 |