Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Technik | Ölgemälde |
Träger | Canvas |
Stil | Klassisch |
Thema | Landschaft |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 30 x 50 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 40 x 60 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Jan Schipper geb. Rotterdam, 20 november 1899, overl. Lopik, 19 september 1961.
Woonde en werkte in Frankrijk, Duitsland, Maastricht, Eindhoven, Breda tot 1940, den Haag na 1940. Sinds 1947 in Lopik. Hij studeerde in Frankrijk. Schilderde en tekende (pen en pastel) portretten, landschappen en veel stillevens.
Olieverf op linnen 30x50 cm
Zustand | |||
Zustand | Gut | ||
Conditie is goed, zie foto's. | |||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Ort des Objekts | Haarlem, Niederlande |
Startzeit | 13-12-2020 um 21:51 |
Endzeit | 19-3-2021 um 17:01 |