Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Zeitraum | 1900 bis 1944 |
Technik | Litho |
Gerahmt | Gerahmt |
Maße | 25 x 22 cm (h x b) |
inkl. Rahmen | 40 x 35.5 cm (h x b) |
Signiert | Hand signiert |
Jan Schonk volgde lessen aan de Academie voor
Beeldende Kunst en Technische Wetenschappen te Rotterdam.
Eerst werkend als vrij kunstenaar was hij van 1925 tot 1930
free lance ontwerper bij
plateelbakkerij Zuid holland. Ontwierp van 1926 tot 1930 gebruiksaardewerk,
vazen en potten, (dier)plastieken en relief-tegels voor Zuid-Holland. Hierna
ontwierp hij enkele dierplastieken voor Ivora. Was daarna alleen als graficus
werkzaam.
Na 1931 wijdde Schonk zich volledig aan de grafische kunst die vooral opvalt door zijn drang om massa's,
vlakken, lijnen en vormen, tot ritmische akkoorden te komponeren. Met zijn houtsnedes, litho's
en etsen is
Schonk één van de belangrijkste grafische kunstenaars van de 20ste eeuw.
Zustand | |||
Zustand | Sehr gut | ||
Sendung | |||
Senden | Paketpost | ||
Ort des Objekts | Leidschendam, Niederlande |
Startzeit | 13-2-2021 um 17:22 |
Endzeit | 26-2-2021 um 21:23 |